Hirdetésszervező

A 108.hu bővülő csapatába részidős, digitális hirdetési tanácsadót/hirdetésszervezőt keresünk hosszútávra.

Főbb feladatok, munkakör
-A 108.hu prezentálása médiaügynökségek, kis- és középvállalatok részére
-hirdetési csomagok összeállítása, online hirdetési felületek értékesítése
-kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, azok teljes körű kiszolgálása, hirdetési tanácsadás
-hirdetésekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások
-minimum középfokú végzettség
-értékesítési tapasztalat, elsősorban a média és/vagy egészségügy területén
-online affinitás
-kiváló kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
-felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
-önállóság, pontosság, megbízhatóság, proaktivitás
-A www.108.hu/magazin regisztrált olvasója, Facebook oldalunk lájkolója

Előny, de nem elvárás
-minimum 2 év értékesítői tapasztalat
-számlaképesség
-középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk
-fiatal, lendületes, professzionális csapat,
-aktív részvétel a munkafolyamatokban
-támogató légkör
-teljesítményarányos juttatás
-szakmai fejlődés
-rugalmas időbeosztás, akár távmunka támogatása is

A munka részidőben és otthonról is végezhető.

Az interjú személyesen zajlik, illetve a munka havonta 1x, Budapesten személyes találkozót igényel.

Fényképes jelentkezésed küldd el az [email protected] címre. A tárgymezőbe írd bele az „Hirdetésszervező munkatárs” kifejezést, így tudni fogjuk, hogy melyik munkára jelentkezel. A leveled tartalmazza, azt is, hogy miért szeretnél a 108.hu Magazinnál dolgozni.

Oszd meg másokkal is